top of page

o nas.

3_edited.jpg

DEMBOWSKA studio architektury powstało z mojej pasji do pięknych wnętrz, która trwa nieprzerwanie od wielu lat. O tym, że będę architektem zdecydowałam już w szkole podstawowej. Później była nauka na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz zdobywanie doświadczenia w biurach architektonicznych w Polsce i zagranicą. Wszystko prowadziło mnie do miejsca, w którym znajduję się teraz. Do własnej pracowni, gdzie z wielką radością mogę skupić się na spełnianiu potrzeb i realizacji marzeń indywidualnych Klientów. Dzięki wyczuciu estetycznemu  połączonemu z wiedzą techniczną, powstają przede wszystkim funkcjonalne, praktyczne i spójne wnętrza. 

Głównym założeniem pracowni jest sprawienie, żeby proces projektowania, budowy czy remontu, przebiegał jak najmniej stresująco, a efekt finalny w jak najpełniejszym zakresie odpowiadał oczekiwaniom i gustom Klienta. Aby móc sprostać temu wyzwaniu, jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie: od koncepcji, przez rysunki wykonawcze, po organizację zamówień elementów wyposażenia i nadzór autorski na miejscu budowy. To wszystko jest także możliwe dzięki współpracy ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi oraz dostawcami.

Prywatnie, poza pracą architekta uwielbiam sport i adrenalinę. Jestem byłą zawodniczką oraz instruktorką narciarstwa alpejskiego, a także zapaloną żeglarką startującą w regatach także na arenie międzynarodowej. Sport pomaga mi w dyscyplinie, łapaniu dystansu oraz zachowaniu spokoju w trudnych sytuacjach.

Zapraszam do kontaktu!

Maja Dembowska

bottom of page